Турчинов скликав засідання Ради для розгляду антикорупційних законів

Голова Верховної Ради Олександр Турчинов підписав розпорядження про проведення позачергового засідання парламенту 7 жовтня
Depo.Влада
1 жовтня 2014 15:43
ФОТО: depo.ua
Турчинов скликав засідання Ради для розгляду антикорупційних законів
Турчинов скликав засідання Ради для розгляду антикорупційних законів

Відповідне розпорядження №646 він підписав 1 жовтня, повідомляє ДеПо

«Скликати пленарне засідання Верховної Ради України сьомого скликання на 10:00 7 жовтня 2014 року», - говориться в документі.

На засіданні Турчинов пропонує розглянути законопроект №4284 «Про основи державної антикорупційної політики в Україні (Антикорупційна стратегія) на 2014-2017 роки», законопроект №5085 «Про систему спеціально уповноважених суб'єктів у сфері протидії корупції», проект закону №5113 «Про запобігання корупції».

Також на сесію винесений законопроект №5114 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України стосовно визначення кінцевих вигодонабувачів юридичних осіб і публічних діячів» і проект №4448 «Про внесення змін до Кримінального і Кримінально-процесуального кодексів України стосовно невідворотності покарання за окремі злочини проти основ національної безпеки, громадської безпеки і корупційні злочини».

Розпорядженням також доручено керівникові Апарату Верховної Ради забезпечити підготовку і проведення пленарного засідання парламенту 7 жовтня і проінформувати народних депутатів про питання, розгляд яких запланований на ньому.

Нагадаємо, 29 вересня прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк попросив Турчинова скликати позачергове засідання парламенту.

Наступне засідання українського парламенту планувалося провести 14 жовтня.