Турчинов: Союз із Росією призведе до глобального "11 вересня"

Союз із Російською Федерацією провокуватиме ще більшу агресію та насилля, бо запускає механізм, який спрацював 11 вересня, але в більш страшних і звірячих масштабах
Depo.Влада
1 грудня 2015 10:17
ФОТО: depo.ua

Про це написав секретар Ради національної безпеки та оборони України Олександр Турчинов у статті на власному сайті "Тероризм. Гібридна війна. Росія", передає depo.ua.

"Агресія Російської Федерації, що почалася 2014 року проти України, стала довгостроковим чинником впливу не лише на українську, але і на світову політичну, економічну, військову та соціальну реальність. Війна нового типу – гібридна за формою і асиметрична за змістом – деформувала систему глобальної та регіональної безпеки, а також чинну систему міжнародного права", - написав секретар РНБО.

Він упевнений, що російський режим не збирається зупинятися і створює та використовує “гарячі” точки для випробування нової зброї, відпрацювання нових тактичних прийомів ведення бойових дій, набуття військовими підрозділами бойового досвіду, а також для тиску на непоступливі йому країни. Путін у будь-який спосіб хоче реалізувати “геостратегію реваншу”.

"Не бачити загрозу Росії, а намагатися взаємодіяти з нею, з країною, що зруйнувала світовий порядок, окупувала частину незалежної держави, з країною, що погрожує ядерною зброєю, сприяє дестабілізації в Європі та у світі, країною, що не цінує життя навіть своїх громадян, - означає приректи і спровокувати перетворення локального воєнного конфлікту на глобальний. Це означає легалізувати злам світового порядку та сприяти наближенню моменту, коли крилаті ракети полетять у другий бік", - наголосив Турчинов.

На його думку, союз з терористами для боротьби з тероризмом – це провокуватиме ще більшу агресію та насилля.

"Цей союз призведе до ще більшої кількості жертв серед мирного населення. Спроби домовитись з Росією та Путіним запускають механізм, який спрацював 11 вересня, але в більш страшних і звірячих масштабах", - зазначив секретар РНБО.

На його переконання, замість співпраці необхідно дати ефективну і змістовну відповідь Кремлю.

"Вона має бути консолідованою, комплексною і адекватною, відповідно до усіх складових розв‘язаної Москвою гібридної війни: військовою, економічною, фінансовою, юридичною, інформаційною, кібернетичною... і, головне, - дієвою!", - наголосив Турчинов.

Нагадаємо, що Франція хоче стоврити антитерористичну коаліцію з Росією

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада