Турчинов запропонував позбавити «Інтер» ліцензії через російських зірок

Секретар РНБО Олександр Турчинов запропонував Нацраді з питань телебачення і радіомовлення розглянути питання щодо позбавлення ліцензії телеканалу «Інтер»
Depo.Влада
1 січня 2015 16:59
ФОТО: depo.ua
Турчинов запропонував позбавити «Інтер» ліцензії через російських зірок
Турчинов запропонував позбавити «Інтер» ліцензії через російських зірок

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на «Українську правду».

За його словами, до тенденційної подачі новин з антиукраїнським забарвленням у цю новорічну ніч додалося «ще знущання над усією країною».

«У новорічну ніч, коли вся нація відчувала єднання, телеканал «Інтер» традиційно діяв проти Української держави, транслюючи концерт тих людей, які знущалися над нашою країною, підтримуючи терористів, вітаючи захоплення Криму і Донбасу», - сказав він.

Турчинов заявив, що Національна рада з питань телебачення і радіомовлення має «негайно розглянути питання про позбавлення ліцензії телеканалу «Інтер», який став складовою інформаційної війни, що ведеться проти власної країни».

Нагадаємо, як повідомляв depo.ua, телеканал «Інтер» транслював у ніч з 31 грудня на 1 січня новорічний концерт, у якому взяли участь зірки Йосиф Кобзон, Валерія та інші артисти, які підтримали агресію Росії проти України й анексію Криму.

Пізніше прес-секретар президента України Святослав Цеголко закликав телеканал до відповіді за трансляцію зірок-сепаратистів.