Турчинов доручив спецслужбам довести законність голосування за статус Донбасу

Голова Верховної Ради Олександр Турчинов звернувся до СБУ та Генпрокуратури з тим, щоб негайно було проведено перевірку системи «Рада» і законності голосування за закони про особливий статус Донбасу
Турчинов доручив спецслужбам довести законність голосування за статус Донбасу
Турчинов доручив спецслужбам довести законність голосування за статус Донбасу

«Я офіційно звернувся до Служби безпеки України, Генеральної прокуратури з тим, щоб вони негайно провели перевірку системи «Рада» і законності голосування», - сказав спікер на брифінгу в середу, передає ДеПо з посиланням на «Інтерфакс-Україна».

Він запевнив, що жодних втручань у роботу системи голосування не було, і вона працювала в ході голосування за президентські законопроекти про особливий статус деяких районів Донбасу, а також за амністію, в режимі, при якому не показуються дані на табло в залі засідань Верховної Ради, що і припускає закритий формат роботи.

Турчинов підкреслив, що звернення до силових структур він зробив для того, щоб на темі нібито незаконності голосування не спекулювали політики і політичні сили.

Як повідомляв ДеПо, прийнятий вчора парламентом у закритому режимі закон про особливий статус Донецької та Луганської областей викликав шквал невдоволення у суспільстві і в лавах деяких політичних сил. Зокрема, його розкритикував глава Донецької ОДА Сергій Тарута, а також опозиційний російський політик Борис Нємцов.

Більш докладно про те, чим ознаменувався вчорашній день у парламенті, читайте тут.