Турчинов визначив завдання, які стоять перед ним

Секретар РНБО Олександр Турчинов переконаний, що Рада має стати центром прийняття рішень з реагування на всілякі виклики національній безпеці країни
Depo.Влада
16 грудня 2014 12:56
ФОТО: depo.ua
Турчинов визначив завдання, які стоять перед ним
Турчинов визначив завдання, які стоять перед ним

«РНБО має стати центром прийняття рішень з будь-яких викликів, які загрожують національній безпеці і обороні. І я впевнений, що спільно ми можемо це забезпечити», - сказав Турчинов після свого представлення президентом у вівторок в Києві, передає «Сегодня» з посиланням на« Інтерфакс-Україна ».

Він переконаний, що для протистояння тим викликам, які на сьогоднішній день стоять перед Україною, необхідно мобілізувати всі ресурси, забезпечити ефективну взаємодію та координацію між усіма складовими оборонної сфери.

Турчинов висловив впевненість в тому, що між силовими відомствами не буде проблем у взаємодії.

Нагадаємо, сьогодні президент України Петро Порошенко підписав указ про призначення Олександра Турчинова секретарем РНБО. Крім того був оприлюднений указ глави Української держави, який вніс зміни до складу Ради національної безпеки і оборони України у зв'язку з формуванням нового уряду і керівництва Верховної Ради, а також призначення Турчинова секретарем Ради.