Тука вилаявся на податківців та нардепів за Закон "Про очищення влади"

Голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Георгій Тука вилаявся на інспекторів податкової та на депутатів, які створили закон "Про очищення влади"
Depo.Влада
31 жовтня 2015 00:11
ФОТО: depo.ua

Про це Тука написав у "Фейсбуці", повідомляє depo.ua.

За його словами,  з податкової інспекції Києва отримав листа з вимогою, згідно Закону про очищення влади надати документи підтверджують право володіння:
- Земельною ділянкою в 6 соток
- Дачним будинком розміром в 30 кв.м.
- І третьою частиною однокімнатної квартири в Києві площею 19 кв.м.

"Панове інспектори податкової! Мені плювати на тих ідіотів, які придумали такий закон! Так, його придумали мудаки! Якщо, згідно з цим Законом, ви вимагаєте мене "очищення влади", в якій я перебуваю три місяці! Я працюю в Сєвєродонецьку. Документи - у моїх батьків, у Києві. Ви, спираючись на цей Закон, вимагаєте надати вам всю цю херню в 10-денний термін. Ось, включіть мізки, і дайте мені відповідь на питання: мені послати на йух вас, депутатів або всіх разом? !!",- написав Тука.

"Дайте мені дрова для армії і шифер для постраждалих! А потім - шукайте, як я "очистився у владі" за три місяці, отримавши татовий "маєток" в 30 кв.м., побудований ним на початку 70-х років (нормативи тоді такі були - не більше 30 кв.м.)",- додав він.

Тука зазначив, що "через бюрократичну тяганину швидко відремонтувати пошкоджені будівлі у Сватовому не вийде".

"Перерахував до районного бюджету 10 млн гривень. Здавалося б - закуповуйте матеріали, завозьте, ремонтуйте. Виявляється - неможна. Любителі бухгалтерської звітності та фінансової дисципліни придумали купу приводів і причин, за якими швидко і ефективно цього зробити не можна! Не та стаття бюджету, потрібно рішення районної ради. А завтра -Субота. А близько 40-50% населення покинуло місто і, чи буде кворум на сесії? А 4 виробника Метало-пластикових вікон вже відмовилися працювати без передоплати ... А робити передоплату бюджетними грошима не можна. А на вулиці - мороз. А на вулиці - ніч. І люди. Живі люди!",- підсумував він.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада