Розкрадання в армії: ТСК погодилась на письмовий допит Гриценка

Тимчасова слідча комісія готова у письмовому вигляді допитати колишнього міністра оборони Анатолія Гриценка у справі про розкрадання Збройних сил України

Розкрадання в армії: ТСК погодилась на п…

Про це під час відкритого засідання ТСК повідомив її голова, народний депутат Іван Вінник, інформує Depo.ua.

"Чомусь рефлексивно на абсолютно законну діяльність парламентської тимчасової слідчої комісії відреагував один з колишніх міністрів оборони Анатолій Гриценко, який за дивним збігом обставин зараз балотується у президенти. Чомусь він вважає, що робота комісії є політично заангажованою з метою очернити його чесне, як він сам на бордах пише, ім'я", – повідомив Вінник.

Нардеп зазначив, що Гриценка офіційно запросили на комісію як листом, так і публічно, на що отримали відповідь, що Гриценко не збирається брати участь в роботі комісії.

"На його думку це не є важливим питанням. … Водночас, він поінформував нас, шо готовий письмово відповісти на всі наші питання", – заявив голова ТСК.

Вінник наголосив, що комісія скористається такою можливістю: будуть написані письмові запити, на які будуть очікуватись відповіді Гриценка.

Також Вінник навів ряд документів про продаж майна за підписом Гриценка, коли той був міністром оборони, і заявив, що "чесний полковник банально бреше", коли стверджує, що він не продавав майно Збройних сил України.

"Якщо Гриценко та інші міністри оборони нам не зможуть дати вичерпну інформацію по цій ситуації, то ми, безумовно, змушені будемо запрошувати тодішнього прем'єр-міністра – Юлію Тимошенко", – додав Вінник.

Нагадаємо, 19 лютого Анатолій Гриценко відмовився йти на засідання ТСК, щоб надати свідчення щодо розкрадань в армії.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook