Царьов хоче, щоб чиновники часів Януковича гнули спини на «ДНР» і «ЛНР»

Так званий лідер «Новоросії» Олег Царьов заявив, що в самопроголошених республіках на Сході України існує кадровий голод
Depo.Влада
19 грудня 2014 11:04
ФОТО: depo.ua
Царьов хоче, щоб чиновники часів Януковича гнули спини на «ДНР» і «ЛНР»
Царьов хоче, щоб чиновники часів Януковича гнули спини на «ДНР» і «ЛНР»

Про це він заявив в інтерв'ю «Газете.Ru», передає depo.ua.

На його думку, для боротьби з ним треба повернути управлінців середньої ланки на місцевому рівні, які працювали при президенті-втікачі Вікторі Януковичі.
«Існує пений кадровий голод. Розповім на прикладі «Луганської народної республіки». Я приїхав туди, зібрав мерів, мене добре знали депутати верховної ради, заступник керівника (обласної) Партії регіонів, голови обласної ради, губернатора. Ми прийняли рішення провести референдум, облрада підтримала», - сказав Царьов.

«Місцеві органи влади оголосили «референдум» і підтримали його підсумки. Після мого від'їзду до Донецька обласну раду розігнали і багато депутатів, мерів покинуло свої пости, були призначені народні коменданти. Я глибоко переконаний, що для швидкого виходу з кризи управління треба активно залучати старі кадри: мерів, депутатів, які були при Януковичі в місцевих органах влади», - сказав Царьов, зазначивши, що після «революції не треба розкидатися старими кадрами, як це робили більшовики».

«Я трошки недоконтролював ситуацію. Треба було зберегти облраду Луганська, мерів», - зазначив Царьов.

На думку Царьова, старим чиновникам не можна було ставити ультиматум: або вони визнають самопроголошені республіки, або йдуть.

Як повідомляв depo.ua. раніше Царьов заявляв, що просить допомогти «Новоросії» фінансово із залученням Миколи Азарова, який теж утік, як експерта.