Трюдо на Львівщині посекретничав з канадськими військовими

Прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо віч-на-віч поспілкуватися зі своїми військовими на Яворівському полігоні
Depo.Влада
12 липня 2016 17:18
ФОТО: depo.ua
Трюдо на Львівщині посекретничав з канадськими військовими
Трюдо на Львівщині посекретничав з канадськими військовими

Сьогодні він відвідав Міжнародний центр миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Сагайдачного, де канадські інструктори у складі військ НАТО навчають українських військовослужбовців, повідомляє depo.ua з посиланням на ZIK.

На Яворівський полігон Трюдо прибув у компанії сина і заступника міністра оборони України з питань європейської інтеграції Ігоря Долгова. Спочатку вони спостерігали за показовими заняттями Української армії.

Після цього голова канадського уряду висловив бажання тет-а-тет поспілкуватися з канадськими військовими про те, як триває підготовка українських бійців.

У цей час Ігор Долгов повідомив журналістам, що згідно з домовленостями, яких вчора досягли президент України і прем'єр Канади, місія канадських військових інструкторів в Україні буде продовжена до 1 січня 2018. Хоча раніше планувалося, що навчання триватиме до квітня 2017 року.

Крім того, Долгов показав розписаний побажаннями синьо-жовтий прапор, який для українських воїнів передала канадська діаспора.

Нагадаємо, що Джастін Трюдо відучора перебуває в Україні з офіційним візитом, під час якого була підписана Угода про зону вільної торгівлі між Канадою і Україною.

На Яворівському полігоні близько 200 канадських інструкторів працюють з осені минулого року. Спільно з американськими і литовськими колегами вони навчають українських військових тактики, вогневої підготовки, навичок зв'язку, першої медичної допомоги.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада