Тріумф ГПУ: Burisma платить мільярди в бюджет

Схоже, Генеральному прокурору Юрію Луценку вдалося те, чого не змогли зробити його попередники
Depo.Влада
29 вересня 2016 19:36
ФОТО: depo.ua
Тріумф ГПУ: Burisma платить мільярди в бюджет
Тріумф ГПУ: Burisma платить мільярди в бюджет

 Лише два місяці знадобилося ГПУ, щоб змусити найбільшу газовидобувну компанію України - Burisma Group - сплатити в бюджет більше податкових зобов'язань.

Пікантності ситуації додає той факт, що в компанії Злочевського опосередковано визнали податковий борг і дії Юрія Луценка про донарахування податків, про що виданню розповіли два джерела, близькі до сторін розслідування.

За даними інсайдера в Burisma, поки тривало слідство компанія вже сплатила близько 500 млн грн податків. Офіційно в компанії повідомляють, що до кінця 2016 року до держбюджету буде перераховано понад 2 млрд грн, це значно перевищує виплати за попередні періоди.

"Група завжди була відкритою у своїй роботі, тому в разі виявлення порушень і доведення їх правомірності в суді, Burisma гарантує виплату всіх необхідних донарахованих платежів. Тільки за останні два роки операційними компаніями, що входять до складу Burisma, було сплачено понад 5 млрд грн податкових зобов'язань до бюджетів усіх рівнів. За цим показником Burisma входить до числа найбільших промислових платників податків країни, що підтверджує соціальну орієнтованість компанії і відповідність міжнародним практикам ведення бізнесу ", - йдеться на сайті Burisma.

Учасники ринку бачать у тому, що відбувається, ні що інше, як цивілізоване вирішення суперечки між державою і бізнесом.

Це чи не перший результативний приклад роботи Юрія Луценка на посаді Генпрокурора, який продемонстрував великому бізнесу, що ГПУ може працювати не лише ефективно, але й застосовувати цивілізований європейський підхід до вирішення суперечок в економічній площині.

Можливо Юрію Луценку вдасться розкрити схеми Онищенка, Ахметова та інших олігархів, тоді держскарбниця поповниться ще не на один мільярд гривень. Після форуму YES стало зрозуміло, що основне завдання Генпрокурора - усунути дірки у стакані і наповнити бюджет, а не знайти винних і відзвітувати за кількість справ.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада