Треба змінюватися швидше: Посол Британії закликала українців тиснути на уряд

Країну будують люди, і в будь-якій демократії люди створюють тиск, необхідний для змін
Depo.Влада
24 грудня 2015 12:25
ФОТО: depo.ua

Про це в інтерв'ю журналу "Новое время" сказала посол Великобританії в Україні Джудіт Гоф, передає depo.ua.

За її словами, уряд Великобританії змушують працювати виборці, які вимагають цілком конкретних речей. Така ж ситуація в Україні. Треба вимагати, і політики, обрані демократичним шляхом, зобов'язані слухати своїх виборців.

Відповідаючи на питання про хід реформ в Україні, британський дипломат зазначила, що бачить велику різницю між тим, якою країна була ще зовсім нещодавно і якою стала.  Вона зазначила, що нинішній уряд за досить короткий період досяг більше в плані реформ, ніж всі попередні.

"Хоча, звичайно, певні речі повинні відбуватися швидше", - сказала дипломат, зазначивши, що необхідно терміново реформувати державну службу та судову систему, удосконалити виборче законодавство.

"Ми, звичайно, продовжимо тиснути, щоб український уряд провів ці та інші реформи. Але я вважаю набагато більш важливим, щоб громадянське суспільство в Україні вимагало цього від своєї влади", -підкреслила Джудіт Гоф, додавши, що перед українською владою стоїть необхідність проведення непопулярних реформ - і це одна з головних причин того, чому все відбувається повільно.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада