Товариству сприяння обороні зіпсували ювілей

Активісти звинуватили керівництво Товариства сприяння оборони у знищенні найважливіших підрозділів організації
Depo.Влада
8 вересня 2016 10:17
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у сюжеті ТСН, передає depo.ua.

Ліквідація одного з управлінь, що займалось військовою підготовкою стала "останньою краплею" для частини співробітників організації.

Керівництво Товариства виправдовується, кажучи, що у них є люди, що можуть займатися підготовкою, зокрема, ветерани АТО.

Так, один з активістів, що влаштували акцію протесту, Юрій Чижмар, обуруюється, що увесь напрям підготовки бійців у ТСОУ просто закриють.

"Ми підготували більше 15 тис. бійців ЗСУ, починаючи з 2014 року, їздячи по усіх полігонах, тепер цим просто ніхто не буде займатись", - сказав активіст.

Натомість, голова організації, Віктор Тімченко заявив, що у Товаристві створено нову структуру – Центр бойової спеціальної підготовки.

"Центр працює, є персонал, який виконує свою роботу, ці люди були на фронті, на відміну від Чижмаря, який на фронті навіть не був", - сказав Тімченко.

Засідання ТСОУ, на якому мали впереше за 25 років існування організації намагались затвердити статут, відбулось під "акомпанемент" протестів, сторони пообіцяли вирішувати конфлікт у суді.

Нагадаємо, раніше біля приміщення Центрального Комітету "Товариства сприяння обороні України" відбулася акція протесту проти саботажу та дерибану майна в ТСОУ.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада