Томос і наступ ЗСУ на Донбас: У Держдумі назвали Україну державою-терористом і лякають наслідками

Держдума Росії ухвалила проект заяви про "загострення ситуації в Україні", в якому попереджає про можливі "катастрофічні наслідки нових спроб наступу Києва на Донбас"

Проект заяви був прийнятий одноголосно 408 депутатами, передає Depo.ua з посиланням на сайт Держдуми.

У своєму документі Держдума погрожує Україні "адекватною відповіддю" і "катастрофічними наслідками", у разі спроби "нового широкомасштабного військового наступу України" на Донбасі. Глава комітету Держдуми РФ Леонід Калашніков, заявив, що "Росія повинна буде адекватно відповісти на всі ці дії".

Серед іншого на Росії черговий раз звинуватили Україну в саботажі Мінських угод і "застосуванні терактів для досягнення своїх цілей".

"Україна перетворилася на терористичну державу, і правителі сьогоднішньої України заплямовані кров'ю Олександра Захарченка та багатьох інших синів і дочок Донбасу", - підкреслюється в заяві.

У документі йдеться, що це відбувається нібито за допомогою західних спонсорів і "натхненників", які заохочують антиросійську політику України і "прямо штовхають владу України... до міжнаціональних і міжконфесійних конфліктів".

Також не залишилося без уваги російських депутатів і питання надання автокефалії Українській православній церкві.

На їхню думку, українська влада втручається "в церковно-релігійні справи з метою "освячення" продовження війни" на Донбасі.

"Їхня мета - зруйнувати справжню Православну церкву, легалізувати підтримуваних українською державою розкольників і "освятити" з їхньою допомогою продовження війни проти росіян і російськомовних на Сході України", - наголошується в заяві російських депутатів.

У Держдумі вважають, що Україна перетворюється "на плацдарм боротьби з Росією і її народом на всіх можливих фронтах".

"14 жовтня 2018 року ми стали свідками чергової неонацистської ходи в центрі Києва - бандерівці використовували святе для православних віруючих свято Покрови Пресвятої Богородиці для закликів до розправи з росіянами і канонічною Українською православною церквою", - йдеться в заяві.

Також у своїй заяві депутати в черговий раз згадали тему про нібито дискримінацію російськомовних громадян в Україні.

"Депутати Верховної Ради один за одним ухвалюють закони, спрямовані проти російської мови, російськомовних громадян і відносин з Росією", - наголошується в документі. При цьому депутати Держдуми РФ попереджають, що "ще не пізно зупинитися".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook