Томбінський констатував відсутність прогресу у вирішенні конфлікту на Донбасі

Голова представництва Євросоюзу в Україні Ян Томбінський констатує відсутність прогресу врегулювання конфлікту на Донбасі
Depo.Влада
10 червня 2016 19:10
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив під відкритої зустрічі з громадськістю на тему "Закладаємо фундамент майбутнього України" сьогодні в Києві, передає depo.ua з посиланням на УНІАН.

"Так, ми не бачмо прогресу в мінських переговорах та бачимо збільшення насильства і порушень режиму припинення вогню. Ми бачимо більше проблем, ніж рішень. Проте це (мінські угоди – ред.) єдина конструкція, яку ми маємо, для обговорення майбутніх рішень щодо того, що на превеликий жаль, сталося на сході України для мільйонів українців, які стали заручниками цього конфлікту", - заявив він.

При цьому посол підкреслив, що підстави для введення санкцій проти Росії нікуди не зникли.

"В чому полягає загальна позиція всіх країн - членів ЄС? Санкції були введені через незаконну анексію Криму та агресію на сході України. Підстави, внаслідок яких на самому початку було прийнято рішення про введення санкцій проти Росії, нікуди не зникли. Рішення країн-членів і тих, хто має мандат приймати відповідні рішення в Брюсселі під час Ради ЄС у перші дні липня, буде базуватися саме на підставах (введення) санкцій", - заявив він.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада