Тимошенко: Збір підписів за відставку Шокіна - великий піар

Лідер фракції ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко назвала піаром збір підписів за відставку генерального прокурора Віктора Шокіна
Depo.Влада
16 лютого 2016 22:31
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на "112 Україна". 

"Коли громадські діячі та нардепи роблять цю велику піар-кампанію на збір підписів за відставку генпрокурора, вони ж всі знають, прекрасно знають, що це тільки великий піар", - сказала вона.

За її словами, "пролонгована важка ситуація з генпрокурором" - це породження Конституції.

"Тому що президент країни і генпрокурор - це одне ціле. Жоден президент ніколи б не допустив, щоб генпрокурор був некерованою людиною. Для кожного президента - це барикада захисту. І тому кожен президент підбирає найближчу собі людину на посаду генпрокурора. І тоді генпрокурор у силу всіх цих конституційних розкладів, зобов'язаний або служити президенту особисто, або він просто буде відправлений у відставку. І тому все це відбувається у ручному режимі", - зазначила нардеп.

Тимошенко підкреслила, що генпрокурор і вся прокуратура не стануть процесуально незалежними, конституційно незалежними від політичної влади держави, прокуратура буде завжди обслуговувати політичні інтереси "лідера нації".

Нагадаємо, сьогодні президент України Петро Порошенко запропонував генпрокурору Віктору Шокіну подати у відставку. В БПП прогнозують відставку Шокіна до четверга, 18 лютого.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада