Тимошенко проситиме Кужель відкликати заяви у міліцію на Тетерука

Лідер фракції "Батьківщина" Юлія Тимошенко проситиме Олександру Кужель відкликати свої заяви у міліцію на Андрія Тетерука
Depo.Влада
6 листопада 2015 10:35
ФОТО: depo.ua

Про це вона заявила на ранковому засіданні Верховній Раді, передає depo.ua.

"У Олександри Кужель діагностовано стус мозку. Це людина, яка вдвічі старша за людину, яка її вдарила. Це все одно, що маму свою вдарити", - заявила Тимошенко.

"Тому, якщо у нас, як у парламента, є моральні сумніви, хто винний, то я буду звертатися до Кужель, щоб вона відкликала свої заяви в міліцію. Тому що, якщо це можна морально розслідувати, з'ясувати, як бив, який напрямок куту. Я думаю, що треба попросити щоб, вона відмовилась від будь-яких свої заяв. Тут не треба, щоб міліця розслідувала, тут треба просто бути людьми", - сказала вона.

Нагадаємо, 5 листопада у Верховній Раді Тетерук вдарив народного депутата від "Батьківщини" Олександру Кужель скляною пляшкою по голові. Вона заявила про струс мозку, а сам Тетерук заявив, що не збирається складати мандат, бо нед відчуває своєї провини, адже, за його словами, просто захищався від ударами сумки з боку Кужель. 

Представник МВС Артем Шевченко розповів, що за фактом конфлікту нардепів  відкриють кримінальну справу, попередня кваліфікація - нанесення легких тілесних ушкоджень.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада