Тимошенко прогулює Раду в Парижі, а її картка голосує (ФОТО)

Лідерка "Батьківщини" Юлія Тимошенко цього тижня перебуває у Парижі, а тим часом її картка голосує у Верховній Раді

Про це на своїй сторінці у Facebook написав Тарас Чорновіл і опублікував відповідні фото, передає Depo.ua.

Про поїздку Тимошенко до Парижа він вперше написав 15 січня.

17 січня Чорновіл опублікував фото Тимошенко з Парижа, які йому надіслали українські туристи і скріншоти з сайту парламенту, де зафіксовано її участь у голосуванні.

"Мені перекинули фотографію Юлії Володимирівни в аеропорту Парижа. Я вирішив перевірити. Дуже дивні речі відбувалися – то хтось ставить підписи у відомості. Це, до речі, посадовий злочин, тому що на основі відомості виплачується зарплата. Тобто це є вже розкрадання, нехай і в невеликих розмірах, але це є фінансовий злочин. То її картку вставляють для реєстрації, то не вставляють", - сказав Чорновіл в ефірі телеканалу "Прямий".

"Це є виключно конспірологія. Але в мене є враження, що Юлія Володимирівна покинула Україну і потім явно за її відсутності , коли б ніхто не міг довести, що вона в україні, її карткою проголосували за дуже дразливий законопроект щодо переходу релігійних парафій", - додав він.

Зазначимо, що 17 січня Тимошенко на ранковому засіданні Верховної Ради зареєстрована і письмово і в електронному варіантах, і позначеня як відсутня і незареєстрована на вечірньому засідання.

18 січня карта Тимошенко вже не брала участі в електронній реєстрації.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна