Тимошенко оголосила 12 травня днем ганьби Ради

Лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко оголосила 12 травня днем ганьби у Верховній Раді
Depo.Влада
12 травня 2016 12:16
ФОТО: depo.ua

Про це вона заявила під час спілкування з журналістами у кулуарах Ради, коментуючи голосування за Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо діяльності Генеральної прокуратури України", передає depo.ua.

"Так само, як для Януковича днем ганьби у Раді було 16 січня, так само і для парламенту Порошенка день ганьби буде 12 травня. Попрані резолюції та документи ООН, які чітко зазначають, що прокурори мають мати спеціальну юридичну освіту. Попрані документи Конвенції Ради Європи", - обурилась Тимошенко. 

"Те, що ми зараз бачили, має дуже негативні стратегічні наслідки для країни. По-перше, руйнується державне управління країною...Парламенту після сьогоднішнього голосування в лексичному розумінні цього слова не існує.  Існує 250 з чимось кнопкодавів, які працюють не мізками, а руками на замовлення", - заявила лідер "Батьківщини". 

Нагадаємо, що сьогодні Верховна Рада України ухвалила Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо діяльності Генеральної прокуратури України".

Більше новин політики читайте на Depo.Влада