Тимошенко не пускає до себе незручних журналістів

Журналістів телеканалу "Прямий" не пустили на прес-конференцію кандидатки в президенти України, лідерки "Батьківщини" Юлії Тимошенко

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на телеканал.

"Ми приїхали завчасно, щоб потрапити на прес-конференцію, поставити питання лідерці "Батьківщини" і кандидату в президенти Юлії Тимошенко, але нашу знімальну групу не пускають", – заявила в ефірі журналістка Ольга Шилкіна.

"Наша редакція заздалегідь телефонувала і намагалась акредитувати нашу знімальну групу, але нам одразу телефоном відмовили. Та ми все ж таки спробували потрапити особисто, приїхали ще до початку прес-конференції, бачили, як запускали інших журналістів, але нам сказали, що нас немає у списках, тому охорона не може пустити нас всередину", – пояснила журналістка.

Вона додала, що прес-служба Тимошенко жодних чітких пояснень з цього приводу знімальній групі не надала.

Відзначимо, що телеканал "Прямий" підозрюють у симпатіях чинному президенту Петру Порошенку.

На самій прес-конференції Тимошенко заявила, що реєстрація великої кількості кандидатів на пост президента – це один із методів сфальшувати результати виборів з боку діючого президента.

За її словами, оскільки закон дозволяє кожному кандидату мати своїх представників в окружних і дільничних комісіях, то команда Порошенка вирішила реєструвати фальшивих кандидатів, щоб створити президентську більшість у дільничних і окружних комісіях.

Також вона зазначила, що серед інших методів фальсифікації та підкупу виборців з боку Порошенка є монетизація субсидій, створення фондів президента та його дружини, роздача "ганебної та брудної Петрової тисячі" та куплені соціологічні дані.

Нагадаємо, за останніми даними опитування Центру соціальних і маркетингових досліджень "Социс", Юлія Тимошенко йде у президентській гонці на третьому місці з рейтингом 15,9%.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна