Тимошенко побачила, як Яценюк покриває Тетерука

Лідер фракції ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко наполягає, щоб першим питанням у порядку денному наступного засідання парламенту стало питання зняття недоторканності з нардепа Андрія Тетерука
Depo.Влада
9 листопада 2015 11:46
ФОТО: depo.ua

Про це вона заявила сьогодні на засіданні Погоджувальної ради, передає depo.ua.

"Депутат Тетерук – член "Народного фронту" і як наслідок його покриває уряд. У будь-якому суспільстві розвиток суспільства визначається тим, як воно відноситься до дітей, літніх людей і жінок. Ми подивимося, як це буде відбуватися у парламенті", - сказала Тимошенко.

Вона також зазначила, що наразі є дві постанови, які "батьківщина" пропонує на розгляд парламенту щодо долі Тетерука.

"Є два проекти постанови – один звернення до пана Тетерука добровільно скласти повноваження, друга – звернення до Генпрокуратури з проханням подати документи по пану Тетеруку на зняття депутатської недоторканності і розслідування", - розповіла Тимошенко.

Вона також звинуватила владу у веденні інформаційної кампанії, спрямованої на дискредитацію Олександри Кужель щодо її ролі у "пляшковому скандалі" з Тетеруком.

"Всі дні після цього інциденту уряд і влада діяли настільки брутально, що їм вдалося по залежних від них каналах телебачення звинуватити Олександру Кужель у цьому інциденті", - сказала Тимошенко, наголосивши, що "вона лежить з струсом мозку і з глибокою психологічною травмою в лікарні".

У Тимошенко також виникли претензії до відеозапису інциденту, наданого МВС.

"МВС дало скомпільований відеозапис, де немає нічого, що підтверджує реальне нанесення тілесних ушкоджень", - заявила лідерка фракції "Батьківщини".

За її словами, зараз "і депутатів заохочують сьогодні говорити, що Кужель винна".  

"Я хочу, щоб першим пунктом у порядку денному стояли ці дві постанови у порядку денному - про зняття недоторканості з Тетерука і звернення до ГПУ", - сказала Тимошенко. 

Нагадаємо, 5 листопада у Верховній Раді Тетерук вдарив народного депутата від "Батьківщини" Олександру Кужель скляною пляшкою по голові. Вона заявила про струс мозку, а сам Тетерук сказав, що не збирається складати мандат, бо не відчуває своєї провини, адже, за його словами, просто захищався від ударів сумкою з боку Кужель. 

В МВС повідомили, що за фактом конфлікту нардепів  відкриють кримінальну справу, попередня кваліфікація - нанесення легких тілесних ушкоджень.

Фракція "Батьківщина" зареєструвала в парламенті постанови про добровільне складання Тетеруком мандату і зняття з нього депутатської недоторканності.

Згодом з'явилося відео конфлікту, записане на камери спостережень.

Фракція "Народний фронт" внесла до Верховної Ради проект постанови щодо розслідування бійки між нардепами Андрієм Тетеруком та Олександрою Кужель

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада