Тимошенко хоче бачити або бюджет, або безробітного Яценюка

Уряд має піти у відставку, якщо терміново не подасть до Верховної Ради повні тексти проекту змін до податкового законодавства та проекту Державного бюджету на 2016 рік
Depo.Влада
4 грудня 2015 15:23
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на заяву лідера "Батьківщини" Юлії Тимошенко, опублікованому на сайті партії. За її словами, Яценюк порушив усі вимоги законодавства щодо організації процесу підготовки бюджету.

"Так, Кабінет Міністрів не розробив та не оприлюднив проект Бюджетної резолюції, що мав зробити до 1 квітня. Уряд до сьогодні не подав до парламенту законопроекти щодо податкових змін, на яких мають базуватися показники дохідної частини Бюджету країни, хоча закон вимагає затверджувати їх до 1 липня. Відповідно до Верховної Ради не внесено повний текст проекту Закону про Державний бюджет, який згідно з законом мав бути поданим ще до 15 вересня", – констатувала Тимошенко.

У "Батьківщині" впевнені, що "бездіяльність уряду" щодо виконання одного з його головних обов’язків – організації повного циклу бюджетного процесу – зумовлена "безвідповідальністю, некомпетентністю, а головне – домінуванням приватних недобросовісних інтересів урядовців над національними інтересами країни".

Більше того, Тимошенко вважає, що в урядовців немає розуміння напрямків та цілей розвитку країни.

"Діяльність Кабінету Міністрів прямо призводить до зубожіння громадян, соціальної депресії, спаду виробництва, зростання інфляції та державного боргу. Такі дії уряду важко кваліфікувати інакше ніж, як зраду національних інтересів України в умовах війни", – наголосила лідер "Батьківщини".

Тому її фракція вимагає від уряду негайно подати до Верховної Ради повний текст проекту змін до податкового законодавства та проекту Державного бюджету України на 2016 рік. "В іншому разі, вважаємо, що прем’єр-міністр Арсеній Яценюк має скласти свої повноваження", – зазначено у заяві Юлії Тимошенко.

Нагадаємо, що 11 грудня прем'єр-міністр Арсеній Яценюк має звітуватися у Верховній Раді за рік роботи. В цей час депутати, за законом, вже зможуть висловити недовіру уряду і відправити його у відставку. 

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада