Тимчук назвав лідерів перегонів на 114-му окрузі

За словами лідера Групи "Інформаційний спротив"Дмитра Тимчука, група стежить за виборами на 114 окрузі в Луганській області та отримала дані опитування
Depo.Влада
17 липня 2016 14:32
ФОТО: depo.ua

Про це Тимчук заявив на своїй сторінці у "Фейсбуці", передає depo.ua.

"З  цифр опитування випливає, що ставленик "газовиків" значно відстає. Нюанс в тому, що "Опоблок" контролює виборчі комісії та під час підрахунку можливі різні "дива".Головне завдання демократичних сил та правоохоронних органів в 114-му окрузі залишається незмінним - не допустити фальсифікацій", - зазначив Тимчук.

Як заявив координатор групи "Інформаційний спротив", опитування проводилося на виході з 113 дільниць ТОВ "Стратегія Рост" в інтересах одного зі штабів.

"Станом на 12.00 картина така: Шахід - 20,5%, Мошеннік - 7,18%, Поет - 4,46%, Верещагіна - 2,6%, Птіцин - 1,92%, Довгий - 1,84%, Костя - 1,3%, Денис - 0,68%, Швейк - 0,22% ", - повідомив "Інформаційний спротив".

Тимчук назвав лідерів перегонів на 114-му окрузі - фото 1

За словами Тимчука, станом на 12 годину явка виборців становить 15% (всього  зареєстровано 94 тис. виборців).

За даними "ІС", на окрузі вже зафіксовано низку провокацій, зокрема - розклеєні листівки про раптову смерть одного з фаворитів. Є ознаки того, що кандидати проводять мобілізацію своїх прихильників.

Як нагадав Тимчук, саме в 114-му окрузі є найбільші ризики для України, оскільки в разі перемоги кандидата, що діє в інтересах "Газпрому", виникає пряма загроза дестабілізації цієї території.

Раніше повідомлялося, що в 114-му окрузі беруть участь у виборах Сергій Шахов ("Наш край"), Валерій Мошенський (самовисуванець), Ірина Верігіна ("Батьківщина"), Борис Лебедєв ("Опозиційний блок"), Андрій Лесик (самовисуванець), Ігор Швайка ("Свобода"), Тарас Костанчук (самовисуванець), Денис Денищенко (БПП "Солідарність") та ін.

 

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада