Терорист Захарченко зізнався, що його батько живе в Україні (ВІДЕО)

Батько ватажка бойовиків "ДНР" Олександра Захарченка живе чомусь не в "молодій республіці", а на території мирної України
Depo.Влада
23 квітня 2015 05:52
ФОТО: depo.ua
Терорист Захарченко зізнався, що його батько живе в Україні (ВІДЕО)
Терорист Захарченко зізнався, що його батько живе в Україні (ВІДЕО)

Про це бойовик розповів в інтерв'ю журналісту американського видання Vice News Сімону Островському, який минулого літа опинявся в полоні терористів, передає depo.ua.

При цьому Захарченко заявив, що його батько нібито три місяці не отримує пенсію, і це при тому, "що в них є своя банківська система".

Він також заявив, що і в "ДНР" скоро повноцінно запрацює "банківська система".

"Ми відкрили представництво в Південній Осетії, через яке працюватимемо на весь світ", - переконує Захарченко.

Також терорист розповів, що йому доводиться воювати чи то проти нацистів, чи то проти американців - достеменно не зрозуміло - та розповідає, що "його предкам" уже не вперше доводиться воювати з американцями - каже, що його родич брав участь у в'єтнамській війні, а тепер Захарченко - у донбаській.

Захарченко запевняє, що війна триватиме і далі.

"А ви хочете, щоб нас захопила Україна? Ви пропонуєте здатися? Щоб нас силою затягнули в Європейський Союз? Щоб нам давали подачки від Америки? Ми цього не хочемо! Ми хочемо дружити з Росією ... Ми не хочемо буди частиною України", - каже Захарченко.

Терорист також переконує, що у загибелі мирних жителів Донбасу від снарядів терористичної армії також винна Україна.

"Ворог, який прийшов на нашу землю, винен і в цих смертях. Ми ж не кинули літаки і танки і Київ та Харків", - сказав Захарченко, імовірно вважаючи, що таке виправдання обстрілів терористами мирних населених пунктів можна вважати гідним.

Також Захарченко поділився мріями про вихід зі складу України терористичних республік та навіть інших регіонів, а також про відновлення СРСР, щоб "у ворогів навіть думки не виникало прийти і щось з нами зробити".

Після питання про танкістів з Бурятії в Дебальцевому дбайлива прес-секретар почала кричати, що питання немає в заздалегідь затвердженому списку, "ще одне таке питання і інтерв'ю завершено", - заявила вона. Однак Захарченко вирішив відповісти.

"В мене є друзі з Астрахані, які тут воюють, от і цей хлопець з Бурятії, навіть є американці (позивний Техас), але ж ми не говоримо, що нам Америка допомагає", - сказав Захарченко. На зауваження, що американцю "Техасу" 54 роки, а обгорілому буряту 20, терорист сказав, що просто "його виховувала правильна мати".

Захарченко також каже, що не згоден з результатами міжнародного розслідування катастрофи "Боїнга", що сталася в липні минулого року, та не розуміє, чому уламки літака не повертають донбаській "республіці" для "проведення експертиз" і "об'єктивного розслідування". Він нагадав свою розповідь про два винищувачі, які після збиття "Боїнга" "полетіли в бік України". При тому, що літак начебто збив український літак, у залишках корпусу літака він побачив "кульові отвори".

В кабінеті Захарченка поруч з прапором "ДНР" красується прапор Росії, а на стіні - портрет Путіна.