Телеміст з мордором. Чому Путін має стати смішним

Величезною помилкою більшості аналітиків є бажання звести телеміст Медведчук – Кисельов до банального передвиборчого піару, в якому Медведчук переграє Зеленського, а "Опоблок" відкушує чергові проценти у "Слуги народу"

Справді, телеміст є елементом передвиборчої битви. І справді, Зеленський втратить, при чому не тільки на Сході, але й на Заході, якщо промовчить. Проте, цей телеміст – частина куди більшої російської гри.

Я не хочу довго і розлого писати про технологію телемостів і спілкування між "простими людьми". Це застосовував СРСР, в ці ігри гралися в багатьох інших країнах. Якщо дуже просто – це технологія, побудована на примітивістичних розуміннях складних процесів великою масою людей. Насправді, цей телеміст – це аналог епізоду фільму "Слуга народу", де прості шахтарі з Донбасу допомагають простим хлопцям зі Львівщини, і наступає мир і благоденство. Це утопія, за якою стоїть холодний розрахунок серйозних дядьків (в даному випадку в формі ФСБ).

Але давайте насправді поговоримо про інше: що можна цьому протиставити і, що з цим робити (особливо, виходячи з того, що офіційна влада навряд чи буде втручатися).

1. Чи можливо зірвати цей телеміст?

Я думаю, що без допомоги парамілітарних організацій і без лояльності поліції зробити це неможливо. Поки, протягом останнього місяця, наші парамілітарні організації не поспішали голосно і активно брати участь в подібних заходах. Чи готові вони будуть зараз втрутитися – сказати складно. Є ще другий варіант – зібрати 5-6 тисяч людей, які б могли просто фізично зайти на NewsOne (студію ім. Довженка, де знаходиться павільйон). Проте, поки нема серйозного організатора з однієї сторони і, що не менш важливо, без серйозного спортивного кулака зробити цю акцію неможливо. Особливо, зважаючи на те, що медведчуківці можуть підтягнути своїх "спортсменів".

2. Чи правильно було б проігнорувати телеміст, виходячи з тієї логіки, що, чим більше шуму, тим вищий рейтинг програми?

Це було б величезною помилкою. Реванш розповзається тоді, коли люди займають саме таку позицію. Поки реваншисти не відчувають спротиву, доти вони будуть захоплювати все нові й нові плацдарми.

3. Що потрібно робити зараз?

Головна задача – доводити ці телемости до абсурду і усюди, де тільки є можливість, згадувати про розіп‘ятих хлопчиків за яких "Росія-24" не вибачилася і не збирається вибачатися. Телеміст перестане працювати, коли він буде смішним. Чим більше ми будемо входити в логічні доводи, тим гірше всім нам і краще росіянам.

І останнє. Перший пункт Мінських угод – вивести всі російські війська і очистити кордон від росіян. Це саме той пункт, яким треба довбати рабиновичів на ефірах. І проти цього навіть Макрон чи президент Італії нічого не зможуть сказати.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook