Тектонічний розлам у партії "За Життя!" був очікуваний

Так прокоментував заяву Євгена Мураєва про вихід з партії політичний експерт Тарас Семенюк

"Перший пішов. Популістський проект "За Життя!" очікувано демонструє перші тектонічні розломи. Молодий витісняє старих", - пише політолог.

Крім того, політичний експерт упевнений, що у Мураєва є всі шанси правильно побудувати свою партію, до якої, очікувано, приєднатися електорат південно-східних областей.

"Цілком прогнозовано, що Мураєв буде йти в президенти, - стверджує експерт. - За 4 останніх роки українці навчилися відрізняти політичні проекти від реальних партій. Якщо Мураеву вдасться побудувати справжню партію, він може розраховувати на підтримку виборців з південних і східних областей. Спочатку на президентських, а потім на парламентських виборах", - прокоментував Тарас Семенюк.

У мережі активно почали обговорювати можливе різке падіння рейтингу партії "За життя!" після заяви Мураєва про вихід з її складу.

За даними деяких соціологічних опитувань, партія "За життя" набрала б на виборах до Верховної Ради 8,7% голосів тих виборців, що визначилися з вибором.

Нагадаємо, раніше Євген Мураєв заявив про те, що в Україні йде політика нав'язування агресивної ідеології, яка "до душі невеликій частині нашої країни, зате всю іншу територію перетворює на лінію фронту".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна