Театральна смерть Віктора Януковича

Нерухомий Янукович, який зазнав смертельної травми від гри в теніс, це подарунок для ФСБ чи реальна операція ФСБ?

Я не буду брехати, мене порадувала новина, що після гри в теніс Януковича в нерухомому стані забрали в реанімацію, а потім перевезли в приватну клініку. Ця істота, як на мене, не має права ходити по землі.

Що могло статися на тенісному корті? Можливо, серцевий напад, можливо, справді щось із хребтом, а можливо, просто симуляція. Чи простішими словами - опереткова вистава російського ФСБ.

Ми всі за невеликий проміжок часу мали б стати свідками вироку по справі Януковича. Більше того, його адвокати підігрівали інформаційне поле нісенітницями про те, що Янукович готовий приїхати на процес і виступити із заключним словом.

Тепер цього всього не буде. Наступні місяці (очевидно, що до президентських виборів) Янукович буде хворіти, а його шавки кричатимуть на всіх кутках про те, що не можна судити нерухому людину, не давши їй права на останнє слово. А ми а ефірах будемо глибокодумно обговорювати, чи справді потрібно надавати останнє слово цьому ублюдку.

Але, як би там не було – це останні гастролі Януковича. Він більше не потрібен росіянам. Йому вже відведена роль помираючого овоча, якого хунта незаконно судить. Одним словом, народжений овочем може померти лише овочем.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна