ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Театральна смерть Віктора Януковича

Нерухомий Янукович, який зазнав смертельної травми від гри в теніс, це подарунок для ФСБ чи реальна операція ФСБ?

Depo.Влада
18 листопада 2018 14:45
ФОТО: depo.ua

Я не буду брехати, мене порадувала новина, що після гри в теніс Януковича в нерухомому стані забрали в реанімацію, а потім перевезли в приватну клініку. Ця істота, як на мене, не має права ходити по землі.

Що могло статися на тенісному корті? Можливо, серцевий напад, можливо, справді щось із хребтом, а можливо, просто симуляція. Чи простішими словами - опереткова вистава російського ФСБ.

Ми всі за невеликий проміжок часу мали б стати свідками вироку по справі Януковича. Більше того, його адвокати підігрівали інформаційне поле нісенітницями про те, що Янукович готовий приїхати на процес і виступити із заключним словом.

Тепер цього всього не буде. Наступні місяці (очевидно, що до президентських виборів) Янукович буде хворіти, а його шавки кричатимуть на всіх кутках про те, що не можна судити нерухому людину, не давши їй права на останнє слово. А ми а ефірах будемо глибокодумно обговорювати, чи справді потрібно надавати останнє слово цьому ублюдку.

Але, як би там не було – це останні гастролі Януковича. Він більше не потрібен росіянам. Йому вже відведена роль помираючого овоча, якого хунта незаконно судить. Одним словом, народжений овочем може померти лише овочем.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада