"Свободівець" Янків потягне Лещенка до суду

Заступник голови ВО "Свобода" Ігор Янків подасть до суду на народного депутата від БПП Сергія Лещенка, який стверджував, що саме з його вікна у готелі "України" стріляли по Майдану Незалежності 20 лютого 2014 року
Depo.Влада
13 жовтня 2015 13:56
ФОТО: depo.ua

Про це Янків заявив в ефірі телеканалу "112 Україна", передає depo.ua.

"Звичайно я подам в суд, тому що там жодне слово, що він виклав у "Фейсбуці" воно не відповідає дійсності", - заявив Янків.

Він також підтвердив, що в часи свого депутатства жив у готелі "Україна", а 20 лютого під час розстрілу Майдану допомагав заносити поранених у готель та організував там шпиталь.

"Так, я дійсно жив готелі "Україна" під час свого депутатства. Я не був майстром спорту зі стрільби, я в свій час був в майстром спору з шахів, я ніколи не був інструктором зі стрільби, я працював викладачем, доцентом з шахів. В мій номер заходило дуже багато людей, в готельний номер міг потрапити будь-хто", - сказав Янків.

Нагадаємо, сьогодні Сергій Лещенко написав, що у номері готелю, з якого робився постріл в бік протестувальників під час Євромайдану, проживав депутат-"свободівець" і "інструктор зі стрільби" Ігор Янків.

Останні новини політики читайте у рубриці Вл