Допит бійця ЗСУ: Не бачив і не чув, щоб Савченко корегувала вогонь

Свідок у справі Савченко боєць ЗСУ Руснак у суді над льотчицею Надією Савченко заявив, що не бачив і не чув, щоб українка корегувала артилерійський вогонь
Depo.Влада
18 січня 2016 15:55
ФОТО: depo.ua

Про це у "Твітері" повідомив  адвокам Микола Полозов, передає depo.ua.

За його словами, Руснак розповів у суді про обставини 17.06.14, як сепаратисти підбили їх БТР, як вони горіли в ньому.

"Свідок Руснак каже, що після того як підбили їх БТР, вони зайняли оборону і почали відходити. У цей момент на них вийшла Савченко. У Надії не було з собою рюкзака з біноклем і рацією, а була розвантаження з медпакет якими вона надала першу допомогу", - написав Полозов.

Адвокат нагадав, що сепаратисти стверджували, що Савченко була з рюкзаком (насправді вони його смародерілі з машини сестри).

"Приблизно о 9:40 Савченко говорила по телефону, з зеленки в неї стріляли, вона впала, підповзла до нас, перев'язала руку. По нас з зеленки стріляли з автоматів, кулеметів, підствольних гранат. Відстрілюватися не могли - не було патронів", -  процитував Полозов Руснака.

"Руснак креслить схему подій на місцевості: де підбили БТР, куди відступали, де зустріли Савченко. Руснак не бачив і не чув, щоб Савченко корегувала артилерійський вогонь", -  написав адвокат.

Довідка: Український штурман Надія Савченко після місяця боїв у батальйоні "Айдар" влітку 2014 року потрапила в полон до бойовиків під містом Щастя на Луганщині. Потім вона була незаконно доставлена в Росію. Її звинувачують у вбивстві (корегуванні вогню) російських журналістів Ігоря Корнелюка та Антона Волошина на Сході України. Савченко загрожує до 25 років ув'язнення.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада