Між БПП и НФ виникла суперечка щодо призначення голови Фонду держмайна України

Фракція "Блок Петра Порошенка" у Верховній Раді запропонувала призначити головою Фонду державного майна Ігоря Білоуса, раніше звільненого з посади голови Державної фіскальної служби. Однак фракція "Народний фронт" виступає проти його призначання очільником приватизації
Depo.Влада
14 травня 2015 20:30
ФОТО: depo.ua

Білоус з весни 2014 року  очолював Державну податкову службу, яку  з березня 2014 року  реформували в Державну фіскальну службу (ДФС). Після конфлікту, який виник нього з керівництвом  Кабміну, Білоус 23 березня 2015 був звільнений з ДФС разом із своїми заступниками , про це повідомляє  depo.ua з посиланням на видання "Лівий Берег".

У його активі - робота в інвестиційному банку UBS, де Білоус очолював напрям українського бізнесу. Також він працював в компанії "Ренесанс Капітал", де керував інвестиційно-банківським управлінням по Україні та Центрально-Східній Європі.

Крім того, він консультував промисловця Віталія Гайдука, а останнє місце його роботи перед держслужбою - консультант в інвесткомпанії "Альтіус".

Основна сфера професійної діяльності Білоуса - розміщення облігацій, проведення публічних розміщень акцій (IPO) та угод зі злиттів і поглинань. Саме цей досвід на думку представників БПП має допомогти Білоусу у реформуванні сфери управління державним майном в Україні до сучасного світового рівня.  

Однак більшість членів фракції "Народного Фронту" налаштована рішуче проти кандидатури Білоуса.

Нагадаємо що спроби провести кандидатуру Білоуса на цю посаду робилися ще в квітні, одна до голосування в Раді не дійшло через  суперечності між членами коаліції.

Мітки: ФДМУ, Білоус