Суддя Царевич відмовилась говорити з потерпілими у справі Автомайдану

Суддя Печерського суду Оксана Царевич, підозрювана у неправомірному переслідуванні активістів Автомайдану, відмовилася від одночасного допиту
Depo.Влада
27 липня 2015 18:46
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє кореспондент "Української правди", передає depo.ua.

Так, у понеділок після повторного запрошення вона прийшла на допит, однак відмовилась давати додаткові свідчення і попросила закінчити допит.

Крім того, Царевич заявила, що за підслідністю допит має бути проведено за місцем проведення досудового слідства, тобто у Вінниці. Слідство веде міжрегіональна група прокурорів, до якої входять як представники київської прокуратури, так і вінницької.

Перед цим попри повідомлення про згоду з'явитися, на попередній допит Царевич не з'явилася.

Нагадаємо, 10 липня Віктор Шокін направив до Вищої кваліфікаційної комісії суддів клопотання про звільнення з посад суддів Сергія Вовка та Оксани Царевич.

Четвертого березня цього року Верховна Рада України дала згоду на затримання і арешт трьох суддів - Вовка, Кицюка і Царевич, яких підозрювали в неправомірний рішеннях.. Тоді за сфальсифікованими рапортами судді, в тому числі Царевич, у активістів Автомайдану забирали права. 10 березня суддів відсторонили на два місяці від роботи.

Більше новин про політику читайте на Влада.depo.ua