Суд зупинив розгляд апеляції на скасування люстрації екс-заступника Арбузова

Судді Київського апеляційного суду зупинили розгляд апеляції на скасування люстрації екс-заступника голови Нацбанку Бориса Приходька
Depo.Влада
2 березня 2016 18:58
ФОТО: depo.ua

Рішення зупинити розгляд до рішення Конституційного суду щодо закону Про очищення влади суддівська колегія у складі Миколи Міщука, Любові Гром і Людмили Бєлової, повідомила голова Громадського люстраційного комітету Олександра Дрік у "Фейсбуці", передає depo.ua.

Суд рятує від люстрації корупціонера — колишнього першого заступника НБУ #Приходько, який знаходиться під слідством за р...

Опубліковано Сашою Дрик 2 березень 2016 р.

Раніше повідомлялося, що 18 січня Окружний адміністративний суд Києва визнав незаконним наказ Нацбанку від 22 жовтня 2014 року про звільнення Бориса Приходька з посади заступника голови НБУ в порядку люстрації.

Після цього Національний банк подав у Київський апеляційний суд скаргу на рішення про визнання звільнення Приходька незаконним.

Приходько був звільнений у жовтні 2014 року в рамках закону Про очищення влади.

13 листопада 2015 року він вимагав скасувати наказ НБУ №1827-к про його звільнення, поновити на посаді, виплатити середню зарплату за період від 22 жовтня 2014 року до моменту фактичного відновлення на посаді і зобов'язати НБУ проінформувати Міністерство юстиції про відкликання відомостей про застосування до нього заборони, передбаченої ч. 3 ст. 1 закону Про очищення влади.

22 грудня він зменшив позовні вимоги до двох - визнати протиправним наказ про його звільнення і зобов'язати НБУ поінформувати Мін'юст про відкликання відомостей про застосування до нього заборони, передбаченої ч. 3 ст. 1 закону Про очищення влади.

Ці дві вимоги суд задовольнив 28 грудня.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада