Суд залишив комбата 28-ї окремої мехбригади Пушкаря на волі

Приморський районний суд Одеси залишив на волі без запобіжного заходу командира першого батальйону 28-ї окремої мехбригади Володимира Пушкаря
Depo.Влада
23 вересня 2015 21:22
ФОТО: depo.ua

Повідомлення про це міститься на офіційному сайті суду, передає depo.ua.

"22 вересня 2015 року до суду надійшло клопотання Військової прокуратури Південного регіону України про застосування запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою відносно Пушкаря Володимира Анатолійовича - командира 1 батальйону 28 окремої механізованої бригади Збройних Сил України", - йдеться в повідомленні.

При цьому уточнюється, що Пушкар підозрюється органами досудового розслідування в сприянні діяльності терористичної організації, порушенні порядку в'їзду на тимчасово окуповану територію України, прийнятті пропозиції та одержанні неправомірної вигоди посадовою особою, предметом якого була неправомірна вигода в особливо великому розмірі, за попередньою змовою з групою осіб, тобто у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3, 4 ч. ст. 368, ч. 1 ст. 258-3, ч. 2 ст. 332-1 КК України.

22 вересня 2015 судом за клопотанням прокурора в судовому засіданні оголошено перерву для доповнення клопотання і надання матеріалів щодо обґрунтованості підозри.

"23 вересня 2015 клопотання розглянуто по суті, слідчим суддею, на виконання приписів ч. 2 ст. 194 КПК України прийнято рішення про відмову у задоволенні клопотання з покладанням на підозрюваного обов'язків, передбачених ч. 3 ст. 194 КПК України", - інформують у відомстві.

При цьому під час судового розгляду прокурор довів наявність обґрунтованої підозри у вчиненні підозрюваним кримінальних злочинів, проте не встановлено підстав вважати, що існують ризики, передбачені ст. 177 КПК України.

Нагадаємо, що 21 вересня головний військовий прокурор Анатолій Матіос заявив про те, що комбата 28-ї механізованої бригади затримали за отримання хабара в розмірі 1,1 млн грн. Ці гроші йому начебто заплатили за те, щоб пропустив 10 машин з вантажем на територію самопроголошеної "ДНР". Учора Матіос опублікував переговори комбата 28-ї бригади з контрабандистами.

Більше новин про вибори читайте на Вибори.depo.ua