Суд заарештував спорткомплекс скандального Кривопішина

Печерський районний суд Києва заарештував майно спорткомплексу OlympicVillage екс-"регіонала" Олексія Кривопішина
Depo.Влада
29 серпня 2016 10:10
ФОТО: depo.ua

Про це свідчить ухвала суду від 17 серпня, пише depo.ua з посиланням на "Наші гроші".

Як зазначається, майно спорткомплексу, розташованого у с. с. Ходосіївка в Київській області, заарештовано як доказ у кримінальному провадженні за фактом розтрати майна і зловживання службовим становищем ДТГО "Південно - Західна Залізниця".

Розслідування встановило, що обладнання, а також будівельно-монтажні роботи для спорткомплексу оплачувались коштом залізниці.

Витрачені матеріальні ресурси за вказівкою тогочасного начальника "Південно - Західної Залізниці" протиправно списувалися як благодійна допомога Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі. 

За даними видання, власником спорткомплексу OlympicVillage є ПАТ "Український центр обслуговування пасажирів на залізничному транспорті України".

У свою чергу, засновником ПАТ "Український центр обслуговування пасажирів на залізничному транспорті України" є ТОВ "Солід Актив", власником якого є "Трасті Інвестмент (груп) Лімітед" (Гонконг). Згідно з останнім річним звітом гонконгської компанії "Трасті Інвестмент", її власником значиться віргінський офшор "Time Supreme International Limited".

За даними слідства, гонкогська компанія видала генеральну довіреність громадянці України на отримання відсотків, дивідендів, а також здійснення будь-яких банківських трансакцій від імені та в інтересах компанії. Ім’я цієї громадянки України в тексті судового рішення приховано.

Першими засновниками "Солід активу" були Любов Бєлова і Марія Снєжко - дружина і донька колишнього начальника "Південно-Західної залізниці" Олексія Кривопішина, який нині судиться за повернення на посаду.

Шкода державним інтересам попередньо оцінюється в 1,59 млн грн. 

Нагадаємо, у березні 2015 року журналісти оприлюднили дані про те, що Південно-західна залізниця під керівництвом Кривопішина безкоштовно збудувала тенісні корти для дочки міністра інфраструктури Володимира Козака.

Після цього Кабмін звільнив Кривопішина, однак той почав судитися.

Згодом стало відомо, що мер Києва Віталій Кличко в лютому 2016 року призначив Кривопішина своїм радником, присвоївши йому 11-й ранг державного службовця.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада