Суд просить ЗМІ надати відео з сепаратистськими заявами комуністів

Окружний адміністративний суд Києва попросив у журналістів надати оригінали відеозаписів, на яких члени КПУ виступають з публічними закликами до сепаратизму
Depo.Влада
4 лютого 2015 18:55
ФОТО: depo.ua
Суд просить ЗМІ надати відео з сепаратистськими заявами комуністів
Суд просить ЗМІ надати відео з сепаратистськими заявами комуністів

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на «Українські Новини».

Повідомляється, що сьогодні суд переніс розгляд позову Міністерства юстиції про заборону діяльності Комуністичної партії на 11 лютого.

При цьому суд відхилив чергове клопотання депутата Верховної Ради Юрія Шухевича про участь у судовому процесі як 3-ї особи на стороні позивача.

За словами судді Валерія Кузьменка, суд у середу завершив цикл підготовчих засідань і тепер буде розглядати справу за змістом.

Нагадаємо, як повідомляв depo.ua, 8 липня 2014 року Міністерство юстиції України та Укрдержреєстр звернулися до Окружного адміністративного суду міста Києва з позовом про заборону на території України Комуністичної партії України.

У листопаді 2014 року Окружний адмінсуд Києва припинив провадження у даній справі на підставі численних позовів КПУ до Кабінету Міністрів України і до президента України.

Проте вже в грудні 2014 року Київський апеляційний адміністративний суд скасував постанову Окружного адміністративного суду м. Києва про припинення провадження і відновив розгляд справи.