Суд над ГРУшниками перенесли на день вироку Савченко

Голосіївський райсуд Києва переніс розгляд справи офіцерів Головного розвідувального управління збройних сил Росії Євгена Єрофєєва і Олександра Александрова на 21 березня 2016 року

Так, сьогодні, 15 березня 2016 року, на засіданні суду Александров попросив перенести розгляд справи, щоб його рідні встигли знайти йому нового адвоката, передає depo.ua.

"Ми всі чудово розуміємо, що справа Єрофеєва – Александрова прямо пов'язана зі справою Надії Савченко. Як у ній відбуваються дуже дивні події з боку Російської Федерації, так і у нас в Україні відбувається затягування процесу стороною обвинувачення", - заявила адвокат Єрофєєва Оксана Соколовська.

Вона також додала, що родичі Александрова в даний час шукають йому нового адвоката, клопотання про призначення йому безкоштовного захисника, якщо воно буде подано прокуратурою, Соколовська не підтримає.

Суддя просить вирішити питання з захистом до 21 березня.

Крім того, адвокат Єрофєєва Оксана Соколовська заявила клопотання про те, що у неї є підстави турбуватися за життя своє та членів своєї сім'ї. Адвокат, відповідно до закону про забезпечення безпеки осіб, які беруть участь у кримінальному провадженні, просила суд винести ухвалу про призначення їй охорони.

Водночас суддя заявив, що Соколовська не надала суду даних про те, що їй загрожує небезпека саме в зв'язку з її участю в процесі по справі Александрова і Єрофєєва.

Нагадаємо, що саме на 21 і 22 березня Донецький суд Ростовської області запланував оголошення вироку у справі української льотчиці і нардепа Надії Савченко

Більше новин політики читайте на  Depo.Влад