Суд над ГРУшниками перенесли на день вироку Савченко

Голосіївський райсуд Києва переніс розгляд справи офіцерів Головного розвідувального управління збройних сил Росії Євгена Єрофєєва і Олександра Александрова на 21 березня 2016 року
Depo.Влада
15 березня 2016 13:45
ФОТО: depo.ua

Так, сьогодні, 15 березня 2016 року, на засіданні суду Александров попросив перенести розгляд справи, щоб його рідні встигли знайти йому нового адвоката, передає depo.ua.

"Ми всі чудово розуміємо, що справа Єрофеєва – Александрова прямо пов'язана зі справою Надії Савченко. Як у ній відбуваються дуже дивні події з боку Російської Федерації, так і у нас в Україні відбувається затягування процесу стороною обвинувачення", - заявила адвокат Єрофєєва Оксана Соколовська.

Вона також додала, що родичі Александрова в даний час шукають йому нового адвоката, клопотання про призначення йому безкоштовного захисника, якщо воно буде подано прокуратурою, Соколовська не підтримає.

Суддя просить вирішити питання з захистом до 21 березня.

Крім того, адвокат Єрофєєва Оксана Соколовська заявила клопотання про те, що у неї є підстави турбуватися за життя своє та членів своєї сім'ї. Адвокат, відповідно до закону про забезпечення безпеки осіб, які беруть участь у кримінальному провадженні, просила суд винести ухвалу про призначення їй охорони.

Водночас суддя заявив, що Соколовська не надала суду даних про те, що їй загрожує небезпека саме в зв'язку з її участю в процесі по справі Александрова і Єрофєєва.

Нагадаємо, що саме на 21 і 22 березня Донецький суд Ростовської області запланував оголошення вироку у справі української льотчиці і нардепа Надії Савченко

Більше новин політики читайте на  Depo.Влад