Суд дозволив арешт екс-"регіонала" у справі про "диктаторські закони"

Печерський райсуд Києва задовольнив клопотання слідчого Генпрокуратури та дозволив затримати депутата Ради сьомого скликання Андрія Пінчука у справі про закони, які були ухвалені 16 січня 2014 года
Depo.Влада
8 квітня 2015 19:00
ФОТО: depo.ua

Про це повідомила прес-служба ГПУ, передає depo.ua.

Згідно з інформацією, колишньому народному депутату та члену Лічильної комісії Верховної Ради Пінчуку повідомили про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 364 , ч. 2 ст. 366 КК України.

Досудове слідство встановило, що Пінчук, будучи членом Лічильної комісії Верховної Ради України, спільно з іншими народними депутатами України, підписав протокол, яким надано статус офіційних документів законам, що були незаконно ухвалені 16 січня.

"У слідства є докази, якими підтверджується, що за прийняття вказаних законів голосувала меншість від конституційного складу Верховної Ради України", - повідомили у ГПУ.

"Печерський райсуд 31 березня 2015 року задовольнив погоджене прокурором клопотання слідчого Генеральної прокуратури та надав дозвіл на затримання Пінчука з метою приводу до суду для участі у розгляді клопотання про застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою", - додали у відомстві.