Стець просить Раду ліквідувати Держкомтелерадіо

Міністр інформаційної політики Юрій Стець запропонував ліквідувати Державний комітет з питань телебачення і радіомовлення
Depo.Влада
10 грудня 2014 16:19
ФОТО: depo.ua
Стець просить Раду ліквідувати Держкомтелерадіо
Стець просить Раду ліквідувати Держкомтелерадіо

Про це він заявив під час засідання Комітету Верховної Ради з питань свободи слова, передає  «Укрінформ».

«Що стосується конституційного органу, яким є Держкомтелерадіо, то зміни функціонування цієї установи приймаються Верховною Радою, для цього потрібно 300 голосів ... Я буду вдячний депутатам, якщо вони знайдуть 300 голосів і ліквідують цей орган», - сказав Стець.

За словами міністра, після прийняття і вступу в силу Закону України «Про суспільне мовлення», введення якого заплановано наступного року під егідою Мінінформації, діяльність відповідного комітету буде дублюючою і неефективною.

Однак Стець підкреслив, що знайти 300 голосів депутатів для прийняття рішення про ліквідацію Держкомтелерадіо буде надзвичайно складно.

Як повідомляв ДеПо, вчора оприлюднено положення про основні завдання та цілі нещодавно створеного Міністерства інформації.

Довідка. На сьогоднішній день Держкомтелерадіо - головний орган у системі центральних органів виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізацію державної політики у сфері телебачення і радіомовлення, інформаційній та видавничій сфері.