"Ставлюся до них творчо, в МВС не скаржуся": Геращенко розповіла про регулярні погрози

Віце-спікерка ВР Ірина Геращенко розповіла, що їй постійно на пошту і телефон приходять погрози через політичну позицію і відкриту підтримку кандидата в Президенти Петра Порошенка
 

Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook і продемонструвала одну з таких SMS на телефоні, повідомляє Depo.ua.

"Ось такі, ще й гірші погрози, регулярно отримую на телефон і пошту. Ставлюся до них творчо, в МВС не скаржуся. Не перелякана. Ще й не такі і не так лякали, й при януковичах, й бойовики. Нікому не дозволю шантажувати себе за мої політичні погляди і позицію", - заявила Геращенко.

При цьому вона закликала представників Міністерства внутрішніх справ уникати політизації, а зайнятися своїми "безпосередніми обов'язками".

"Займіться, будь ласка, вашими безпосередніми обов‘язками, зокрема, профілактикою злочинності на вулицях українських міст і селищ. А не коментуванням роликів в інтернеті і виборчим процесом, замість ЦВК", - наголосила Геращенко.

За її словами, безпека громадян залишається одним з ключових викликів, а тому політики і правоохоронці мають спільно гарантувати її українським громадянам.

Водночас Геращенко зауважила, що з незмінною повагою і любов‘ю ставиться до тисяч простих поліцейських і правоохоронців, які важко і багато працюють на захист держави від криміналу, і цінує їхній внесок у безпеку держави.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна