Стан погіршується: Денісова вимагає від Росії надати медичну допомогу політв'язням із Криму

Здоров'я українських політв'язнів – Джеміля Гафарова, Сервета Газієва, Енвера Омерова та Асана Янікова – погіршується
 

Стан погіршується: Денісова вимагає від…

Про це повідомила уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова у Telegram, передає Depo.ua.

 

"Згідно з уточненою інформацією, Джеміль Гафаров, який утримується в ФКУ СИЗО 5 ГУФСИН России по Ростовской области знаходиться в преддіалізному стані та потребує термінової госпіталізації.

 

Сервет Газієв, що знаходиться в ФКУ СИЗО 1 ГУФСИН России по Ростовской области, має проблеми з кишківником та зубами. Він також потребує термінової госпіталізації.

 

Енвер Омеров та Асан Яніков, які перебувають в ФКУ СИЗО 1 УФСИН России по Республике Крым и г. Севастополю мають проблеми зі здоров'ям, які потребують негайного хірургічного втручання", – йдеться  у повідомленні.

 

 

Денісова звернулася до своєї російської колеги з закликом вжити заходів, щоб українці отримали необхідну медичну допомогу.

 

"Терміново звернулася з відповідним проханням до Уповноваженого з прав людини РФ Тетяни Москалькової вжити невідкладних заходів для проведення повного медичного обстеження громадян України, за результатами якого надати відповідну медичну допомогу", – зазначила вона.

 

Нагадаємо, 9 жовтня українська сторона направила документи до Росії з метою негайно відреагувати на критичний стан фігуранта другої сімферопольської "справи Хізб ут-Тахрір" Джеміля Гафарова, який перебуває у СІЗО в Ростові-на-Дону.

 

Довідка: Джеміль Гафаров, Сервет Газієв, Енвер Омеров та Асан Яніков були затримані за підозрою в участі в забороненій на території РФ релігійній організації "Хізб ут-Тахрір".

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"