Стало відомо, які українські товари потрапили під ембарго Росії

Під російське торговельне ембарго потрапили м'ясо та м’ясопродукти, риба, молочні продукти, овочі, фрукти та горіхи, а також вироби з борошна
Depo.Влада
22 грудня 2015 20:51
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко, повідомляє depo.ua з посиларнням на прес-службу відомства.

"Ці групи товарів займають 46% (або $116 млн) у нашому експорті сільгосппродукції на Росію (з $253,8 млн). У загальному ж експорті аграрної продукції, який за 10 місяців становив $11,6 млрд, частка "заборонених для Росії сільгосппродуктів" становить лише 1%. Для решти груп товарів, які експортуватимуться з України на Росію, діятимуть мита, узгоджені РФ у рамках СОТ", - зазначив він.

За словами Павленка, на сьогодні обсяг експорту сільськогосподарської продукції на Росію становить не більше 2%. "Так, звичайно, втрата і цих відсотків для нас небажана, але навряд чи це можна назвати катастрофою. Більше втратять споживачі української продукції на Росії", - заявив він.

Міністр також підкреслив, що під великим питанням залишається приєднання до російських торговельних обмежень інших країн – членів Євразійського Економічного Союзу: "Адже з ними Україна наразі продовжує підтримувати режим вільної торгівлі, який є взаємовигідним".

Нагадаємо, з 1 січня 2016 року Росія заборонила ввезення окремих видів сільськогосподарської продукції, сировини і продовольства з України.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада