Стало відомо, хто подарував Швайці Harley-Davidson

Стало відомо, хто подарував мотоцикл Harley-Davidson екс-главі Мінагрополітики Ігорю Швайці
Depo.Влада
27 жовтня 2015 10:41
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у визначенні Печерського суду Києва від 16 жовтня 2015 року, розміщеного в Єдиному реєстрі судових рішень, передає depo.ua.

Подарунок був зроблений радником Швайки, що обіймав паралельно посаду голови наглядової ради "Державної провольчо-зернової корпорації", і колишнім заступником голови правління цієї держкорпорації.

Своїм рішенням суд дозволив слідчим вилучити техпаспорт на даний мотоцикл.

"Досудовим розслідуванням встановлено, що в червні 2014 екс-голова Наглядової Ради ПАТ "Державна продовольчо-зернова корпорація", який на той момент одночасно був радником міністра Швайки, а також колишній заступник голови правління ВАТ "ДПЗКУ" попередньо домовилися про надання голові міністерства (як керівнику органу управління ВАТ "ДПЗКУ") подарунка у вигляді мотоцикла марки "HARLEY-DAVIDSON FLH", - йдеться в ухвалі суду.

При цьому імена не називаються. Але, ймовірно, одним з дарувальників є Олександр Падалко, який був головою наглядової ради ДПЗКУ і в той же період був радником Швайки.

Відзначається, що чиновники підшукали продавця мотоцикла і той скинув фотографії свого мотоцикла на електронну пошту. Радник міністра показав зображення Швайці, тому сподобався варіант в червоному кольорі і він схвалив покупку.

Після покупки мотоцикла чиновники "надали їх у фактичне користування на той час міністру аграрної політики та продовольства України", говориться в матеріалах справи.

Швайка став власником мотоцикла 8 липня 2014. У матеріалах слідства йдеться, що він отримав його за вчинення дій в інтересах ініціаторів подарунка. Яких саме дій - не уточнюється.

Нагадаємо, 30 вересня суд постановив взяти під варту Швайку до 4 листопада, проте встановив заставу у 1,2 млн грн.

У серпні Швайка на Harley Davidson врізався в джип у Києві.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада