Стало відомо, чого найбільше очікують українці від Зеленського

Більш за усе українці від нового президента України Володимира Зеленського очікують зняття недоторканності з депутатів, суддів, президента

Цього хочуть 53,7% респондентів, про що свідчать дані опитування Соціологічної групи "Рейтинг", Українського інституту соціальних досліджень імені Олександра Яременка та Центру "Соціальний моніторинг", інформує Depo.ua.

Друге і третє місця зайняли кроки, які пов'язані з вирішенням конфлікту на Сході і його наслідками: "Почати прямі переговори в чотирикутнику "Україна - РФ - т. зв. ДНР - т. н. ЛНР" для припинення вогню і повернення Донбасу" - 40,9% і "Забезпечити повернення українських військовополонених і утримуваних осіб" - 38,4%.

38,1% респондентів бачать необхідність "Ініціювати розпуск нинішнього складу Верховної ради і проведення дострокових парламентських виборів" серед перших кроків.

Третина (33,7%) назвали "Забезпечити стабільність національної валюти та банківської системи".

Знизити зарплату топ-чиновників вважають актуальним 30,6%. Почати або прискорити розслідування найбільш резонансних корупційних злочинів - 25,8%.

Ініціювати суспільну дискусію з метою негайного зміни генерального прокурора, голови СБУ, прем'єр-міністра і нинішнього складу Кабміну - 25,4%.

Розпуску Ради і дострокових виборів хочуть менше половини українців

Опитування проводилося з 30 квітня по 10 травня 2019 серед 3000 респондентів. Стандартні відхилення при достовірних 95 відсотках становлять 1,10 - 1,83%.

Раніше повідомлялося, що більше 40% українців позитивно ставляться до Росії.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна