Стало відомо, хто з нардепів не захотів знімати недоторканність

Народний депутат від «Опозиційного блоку» Вадим Рабінович став єдиним, хто проголосував проти зняття депутатської та обмеження суддівської недоторканності
Depo.Влада
5 лютого 2015 13:45
ФОТО: depo.ua
Стало відомо, хто з нардепів не захотів знімати недоторканність
Стало відомо, хто з нардепів не захотів знімати недоторканність

Про це на своїй сторінці в Facebook пише нардеп Борис Філатов, передає depo.ua.

«Шановний народний обранець від «Опоблоку» щойно виліз на трибуну і крикнув на всю країну, що зняття депутатської недоторканності - лише питання політичного піару і він сам з себе її знімає. І тут же єдиний у всьому парламенті проголосував проти зняття», - пише Філатов.

«Я не знаю, що саме він курить, але явно щось міцне», - припустив нардеп.

Нагадаємо, сьогодні депутати направили до Конституційного суду законопроект про недоторканність народних депутатів України та суддів. За таке рішення проголосували 365 депутатів.

В свою чергу спікер Верховної Ради Володимир Гройсман заявив, що недоторканність остаточно знімуть у вересні, і пообіцяв до цього часу не блокувати зняття депутатської недоторканності в індивідуальному порядку за поданням прокуратури, пише ЛІГАБізнесІнформ.

«Я впевнений, що цей склад Верховної Ради не буде приховувати будь-яких злочинів будь-якого народного депутата», - сказав він. Також Гройсман підкреслив, що для того, щоб не боятися політичних переслідувань, депутатам достатньо навести порядок у судовій та правоохоронній системі. «Це можна буде зробити тільки в тому випадку, якщо депутати парламенту будуть відчувати те ж, що відчувають звичайні громадяни України», - пояснив він.