Стало відомо, кого заберуть до армії під час четвертої мобілізації

Представник Генерального штабу ЗСУ, генерал-майор Олександр Размазнін поінформував, які спеціальності потрібні армії, і хто потрапить під хвилю чергової часткової мобілізації
Depo.Влада
11 грудня 2014 17:54
ФОТО: depo.ua
Стало відомо, кого заберуть до армії під час четвертої мобілізації
Стало відомо, кого заберуть до армії під час четвертої мобілізації

Про це повідомляє ДеПо з посиланням на  liga.net.

Так, він зазначив, що армії потрібні танкісти, артилеристи, оператори всіх систем, які у нас існують у всіх напрямках, ті, хто володіє ПЗРК, протитанковими комплексами.

«Ми не тільки будемо брати вже готових (фахівців), ми будемо навчати їх у навчальних центрах, тому зараз відроджується ціла система навчальних центрів, яка підготує фахівців на техніку, яку ми відновлюємо», - додав Размазнін.

«Ми зараз створимо резерв, щоб він був достатнім, і ми могли в потрібний момент виконати завдання щодо встановлення статус-кво. Ми будемо, мабуть, проводити (чергову часткову мобілізацію, - ред.), якщо буде рішення керівництва нашої держави, це не рішення військових», - зазначив Размазнін і додав, що в Генштабі зараз готують свої пропозиції щодо кількісного складу мобілізованих.

Нагадаємо, 6 грудня про можливість нової хвилі часткової мобілізації заявив міністр оборони України Степан Полторак.

У листопаді, в РНБО заявили, що ситуація на Сході України складається таким чином, що на даний момент потреби в проведенні четвертої хвилі мобілізації немає.