Стало відомо, кого заберуть до армії під час четвертої мобілізації

Представник Генерального штабу ЗСУ, генерал-майор Олександр Размазнін поінформував, які спеціальності потрібні армії, і хто потрапить під хвилю чергової часткової мобілізації
Стало відомо, кого заберуть до армії під час четвертої мобілізації
Стало відомо, кого заберуть до армії під час четвертої мобілізації

Про це повідомляє ДеПо з посиланням на  liga.net.

Так, він зазначив, що армії потрібні танкісти, артилеристи, оператори всіх систем, які у нас існують у всіх напрямках, ті, хто володіє ПЗРК, протитанковими комплексами.

«Ми не тільки будемо брати вже готових (фахівців), ми будемо навчати їх у навчальних центрах, тому зараз відроджується ціла система навчальних центрів, яка підготує фахівців на техніку, яку ми відновлюємо», - додав Размазнін.

«Ми зараз створимо резерв, щоб він був достатнім, і ми могли в потрібний момент виконати завдання щодо встановлення статус-кво. Ми будемо, мабуть, проводити (чергову часткову мобілізацію, - ред.), якщо буде рішення керівництва нашої держави, це не рішення військових», - зазначив Размазнін і додав, що в Генштабі зараз готують свої пропозиції щодо кількісного складу мобілізованих.

Нагадаємо, 6 грудня про можливість нової хвилі часткової мобілізації заявив міністр оборони України Степан Полторак.

У листопаді, в РНБО заявили, що ситуація на Сході України складається таким чином, що на даний момент потреби в проведенні четвертої хвилі мобілізації немає.