Стали відомі результати виїзного засідання ТСК щодо вбивства Гандзюк

Засідання ТСК  щодо  нападів на громадських активістів відбулося у Херсоні і було закритим

Як розповіли нардепи, члени комісії, на місці їм вдалося дізнатися багато інформації щодо вбивства Катерини Гандзюк, щодо зв'язків, можливих причетних осіб, які були зацікавлені, щоб активістку нейтралізували, передає Depo.ua з посиланням на "112 Україна".

Однак депутати не назвали ніяких імен, щоб запобігти втечі можливих свідків чи нападників на Гандзюк.

Після 1 лютого ТСК планує оприлюднити свій звіт та інформацію, зібрану під час роботи комісії.

Наступне засідання ТСК теж буде виїзним. і підгрупи дупутатів будуть працювати в різних містах, зокрема на Київщині, у Харкові, у Сіверськодонецьку. Основна група буде працювати на Одещині, де депутати будуть збирати і заслуховувати інформацію щодо 4-5 основних справ щодо нападів на громадських активістів.

Засідання було закритим, оскільки під час нього звучала інформація, яка є не тільки таємницею слідства, а й державною.

Зібрану під час виїзного засідання інформацію ТСК передасть правоохоронцям і президентові Петрові Порошенку.

Нагадаємо, генеральний прокурор України Юрій Луценко повідомив, що у справі про напад на активістку Катерину Гандзюк підозру оголошено ключовому підозрюваному, громадянину Левіну.

Відомо також, що слідство встановило всіх замовників та організаторів нападу на активістку Катерину Гандзюк.

Довідка: Напад на Гандзюк стався 31 липня біля її будинку, молодик плеснув Гандзюк кислотою в обличчя. З опіками Гандзюк ушпиталили.

Наприкінці вересня Гандзюк записала відеозвернення з лікарняного ліжка. Вона подякувала за хороші слова на її підтримку і за погані слова, адже вони, за її словами, ще більше мотивують вийти з лікарні. Обпечена кислотою жінка зазначила, що має не дуже гарний вигляд, але він кращий, "ніж вигляд справедливості і правосуддя в Україні".

4 листопада активістка Катерина Гандзюк, яка дістала тяжких опіків під час замаху на неї, померла у київській лікарні №2. Їй було 33 роки.

Того ж дня слідчі змінили кваліфікацію нападу на чиновницю Херсонської міськради, кваліфікувавши його як закінчений злочин.

5 листопада Національна поліція передала кримінальне провадження у справі про вбивство Катерини Гандзюк до Служби безпеки України (СБУ).

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme