Стали відомі найкращі міські голови країни

В Україні склали рейтинг найкращих міських голів з моменту здобуття Україною незалежності. До списку кращих увійшли представники партій "Самопоміч", "Солідарність - БПП" та "Наш край"
Depo.Влада
7 вересня 2015 17:03
ФОТО: depo.ua

Як зазначає видання "Главком", у своєму рейтингу вони відзначили тих мерів, які "найбільше запам'яталися жителям своїх міст та впливали не тільки на регіональну, але й на всеукраїнську політику", повідомляє depo.ua.

Перше місце у списку посів чинний мер Львова Андрій Садовий ("Самопоміч"), що перебуває на посаді з 2006 року. Друге місце за мером Полтави Анатолієм Кукобою, який безперервно переобирався на посаду п'ять разів поспіль (у 1990, 1994, 1998, 2002, 2006 рр.). Цю людину досі згадують полтавчани як найкращого міського голову і називають "батьком" Полтави". Кукоба помер у 2011 році. Цікаво, що 9 місце посів ще один мер Полтави Андрій Матковський, який обіймав цю посаду у 2006-2010 році.
"Андрію Матковському довелося "конкурувати" на посаді мера із, в першу чергу, пам'яттю полтавчан за своїм колишнім очільником. В цілому із завданням Андрій Матковський впорався", - зазначає видання.

Третє місце в рейтингу посів колишній мер Києва Олександр Омельченко, що очолював столицю з 1999-го по 2006 рік. За третім "бронзовим" місцем послідовно розташувалися нинішній спікер Верховної Ради і колишній мер Вінниці Володимир Гройсман та екс-мер Одеси Едуард Гурвіц.

Також до першої десятки увійшов представник нової партії "Наш Край" - очільник Херсона у 2002-2012 рр. Володимир Сальдо, який "переорієнтував міський бюджет на соціальний напрямок. Додаткові кошти - десятки мільйонів гривень - було направлено на освіту, охорону здоров'я, фізичне виховання та спорт. 90% шкіл було під'єднано до мережі інтернет, споруджено 9 інтернет-бібліотек.29 навчальних закладів отримали мультимедійну техніку та успішно використовують її у навчальному процесі", - зазначає "Главком".

Крім того, до першої десятки увійшли мер Черкас Сергій Одарич (член Партії вільних демократів), міський голова Івано-Франківська Віктор Анушкевичус (УНП) " і мер Бучі Анатолій Федорук.

Нагадаємо, що чергові місцеві вибори відбудуться в Україні 25 жовтня.

Більше новин політики читайте у рубриці Влада.depo.ua.