Стали відомі деякі претенденти на посади міністрів - ЗМІ

На посади в новому Кабінеті міністрів на чолі з Арсенієм Яценюком претендують відразу декілька менеджерів із західною освітою
Depo.Влада
27 листопада 2014 19:19
ФОТО: depo.ua
Стали відомі деякі претенденти на посади міністрів - ЗМІ
Стали відомі деякі претенденти на посади міністрів - ЗМІ

Як повідомляє «Українська правда» з посиланням на свої джерела, президент Петро Порошенко запропонував включити до складу уряду ряд менеджерів із західною освітою. Серед них: Алекс Ліссітса (президент асоціації «Український клуб аграрного бізнесу») - претендує на пост міністра аграрної політики, Роман Рубченко (консультант міжнародної консалтингової компанії McKinsey) - на пост міністра енергетики та вугільної промисловості, передає ДеПо.

Також у списку кандидатів, запропонованих президентом, Андрій Пивоварський (гендиректор «Континіуму» Костянтина Жеваго), а також Олексій Павленко (гендиректор «Фокстроту»).

Ці кандидатури перебувають на стадії обговорення, зазначило джерело.

Нагадаємо, під час засідання фракції «Блоку Петра Порошенка» глава держави озвучив кандидатури по всіх міністерствах. Президентська партія звернулася у велику рекрутингову компанію WE Partners, щоб та знайшла іноземних менеджерів на посади міністрів.

За інформацією «Української правди», координацією пошуку міністрів займався особисто голова адміністрації президента Борис Ложкін.

Також нагадаємо, сьогодні президент України Петро Порошенко заявив, що Україні варто змінити законодавство, щоб дозволити призначати на високі посади в Кабінеті Міністрів іноземних громадян.