Стала відома дата візиту Порошенка до Брюсселя

Президент України Петро Порошенко 20-21 жовтня відвідає Брюссель для обговорення питання ратифікації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС
Depo.Влада
23 вересня 2016 13:57
ФОТО: depo.ua

Про це під час брифінгу  повідомив заступник глави адміністрації президента Костянтин Єлісєєв, передає depo.ua.

"І під час цього візиту ми, звичайно, будемо розуміти питання ратифікації, пошуку взаємоприйнятного компромісу щодо ратифікації Угоди про асоціацію як із ЄС, так і нашими нідерландськими партнерами", – розповів Єлісєєв.

Нагадаємо, раніше прем’єр Нідерландів Марк Рютте заявив, що уряд "навряд чи" ухвалить рішення про завершення ратифікації угоди.

Після ухвалення рішення, яке зобов’язало уряд визначити свою правову позицію до 1 листопада, Рютте відмовився прогнозувати терміни ухвалення рішення, заявивши, що зробить це, "щойно буде така можливість".

На консультативному референдумі у Нідерландах 6 квітня проти Угоди про асоціацію України з Євросоюзом проголосували 61% голландців, які прийшли на дільниці.

Президент Єврокомісії Жан-Клод Юнкер заявив, що уряд Нідерландів, а не ЄК має розробляти альтернативний план після референдуму щодо Угоди про асоціацію Україна-ЄС.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада