США закликали українців боротися з власними "історичними демонами"

Помічник держсекретаря США з питань Європи і Євразії Вікторія Нуланд заявила, що корупція, помилки уряду і надмірна бюрократизація є "історичними демонами України"
Depo.Влада
8 жовтня 2015 08:12
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на "Радіо Свобода".

"Ми часто говоримо в США про небезпеку російської агресії в Україні, але це лише одна сторона медалі. Інша сторона - це питання з приводу того, чи зможе Україна подолати своїх власних історичних демонів. Один з яких - корупція, помилки в управлінні українського уряду і надмірна бюрократизація. Тому наше послання українцям дуже просте - не миріться більше з брудом у вашій країні, не миріться з тими людьми, які не платять податки, і з тими бюрократами, у яких "нечисті руки", - сказала Нуланд.

Однак вона підкреслила, що в тій чи іншій мірі корупціонери взяли владу в свої руки в кожній країні Європи. І саме це є чи не найбільшою загрозою для регіону в цілому.

У червні посол США в Україні Джеффрі Пайетт заявив, що корупція на вищому рівні є для України більшою загрозою, ніж російські танки. "Впоратися з цією загрозою можуть лише самі українці", - зазначив Пайетт.

Більше новин читайте на Влада.depo.ua