США дасть Україні "Джавеліни" просто так

Посол США в Україні Марі Йованович заявила, що Україна отримає протитанкові комплекси Javelin від США безкоштовно

Про це вона сказала в інтерв'ю "РБК-Україна", передає Depo.ua.

"Дійсно в минулому році Адміністрація президента США прийняла рішення про надання Україні додаткових оборонних можливостей. Поки що подробиць, як це буде зроблено, немає. У нас, як і в Україні, є певна процедура - для реалізації цих рішень ми повинні проінформувати Конгрес про те, як це буде зроблено. І тільки пройшовши цю процедуру, приступити до реалізації", - заявила Йованович.

Вона додала, що деталі щодо можливості використовувати це летальне озброєння в зоні проведення АТО на Донбасі на даний момент опрацьовуються.

"Ми працюємо не тільки в рамках нашого внутрішнього процесу з Конгресом, але і в ході переговорів і координації з урядом України. Однак, ще раз підкреслю, що мова йде саме про оборонне озброєння", - сказала Йованович.

Посол США також уточнила, що мова йде саме про поставки від американського уряду.

"Зараз ми говоримо про оборонну допомогу, яка надається Україні від уряду Сполучених Штатів. Комерційні контракти і комерційні продажі - це зовсім інше питання", - підсумувала Йованович.

Нагадаємо, 23 грудня 2017 року президент Петро Порошенко заявив, що Україна отримає летальну оборонну зброю зі Сполучених Штатів Америки.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Мітки: #США